https://static.ticimax.cloud/30030/uploads/editoruploads/modacadakariyer .jpg

 

MODACA'da Kariyer

 

İşe Alım Süreci ;

* Firma içerisinde görevlendirilmek üzere aranılan pozisyonun yeterliliklerine göre üniversitelerin ilgili bölümde mezun olmu
ş lisans diplomasına sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınır.

* Firmam
ızın ulusal ve uluslararası müşterilerinin bulunmasından dolayı etkin iletişim çerçevesinde belirli pozisyonlarda belirli bir düzeyde İngilizce bilgisi aranmaktadır ve bu bilgiye sahip kişiler tercih sebebidir.

*Uzmanl
ık gerektirenbazı pozisyonlarda deneyim aranmaktadır. Bununla birlikte uygun olan pozisyonlar için kararlı, kendine güvenen, öğrenmeye hevesli, takım çalışmasına uygun, yenilikçi, açık fikirli, yeni nesil bilgi teknolojilerinin kullanımına meraklı ve gelişime açık yeni mezun kişilere firmamız gerekli kariyer olanaklarını sağlamaktadır.

*
İlk işe alım sürecinde şirketimizin kültürüne, vizyon ve misyonuna uyum sağlayabilecek kendini geliştirmeye açık adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

*Erkek adaylar i
çin gerekli pozisyonlarda askerlik hizmetinin tamamlanmış olması aranmaktadır. Bazı pozisyonlar için ise adayın askerliğinin en az iki yıl tecil ettirmiş adaylara öncelik sağlanacaktır.

*
İşe alımlarda şirketimiz kültürüne, vizyon ve misyonuna, çalışma şart ve koşullarına uyum sağlamakta zorlanmayacak şirket içinde kişisel iletişim becerilerini kullanmaya uygun ve aranılan pozisyona göre istenilen yetkinliklere sahip adaylar arasından en uygun çalışma arkadaşımızı belirlemek adına bu doğrultuda mülakat yapılmakta ve en uygun çalışma arkadaşı en kısa zamanda şirket bünyesinde çalışmaya başlamaktadır.

*Biz bir aileyiz ve sizlerin de bu ailenin bir parçası olması ve hep beraber geli
şip büyümek öncelikli hedeflerimizdendir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR