KARGO VE TESLİMAT

 

www.modaca.com internet sitesinden satın aldığınız ürün(ler) 1 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo  ve By Express firmalarından seçtiğiniz herhangi birine teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen siparişiniz İstanbul içi 1 ile 3 iş günü, İstanbul dışı ise 1 ile 5 iş günü arasında sisteme belirttiğiniz fatura adresine teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilen siparişiniz 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz fatura adresine teslim edilmektedir.

Kargo firmalarının teslimat süreleri, Kargo firmalarının yoğunluğu ve adrese ulaşım konusundaki zorluk derecesine Olumsuz hava koşulları, şehir merkezine uzaklık vb. nedenlerden dolayı artı 2 iş günü (resmi tatil günleri ve haftasonları hariç) süresince teslim edilir. Siparişiniz yetkili kargo firması tarafından sizlere ulaştığı anda taşıyıcı kargo firması personeli önünde mutlaka kargonuzu inceleyerek teslim almanızı tavsiye ederiz. Ürünün ulaşımı sırasında üründe oluşabilecek herhangi bir hasarın tanzim hususunda yetkili kargo firması sorumludur. Teslimat sırasında ürünün hasarlı olduğu durumlarda lütfen yetkili kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü aynı kargo görevlisine iade ediniz. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının ulaştığı tüm şehirlere gönderim yapabilmekteyiz.

Sipariş Verirken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Siparişlerinizi eksiksiz ve tam zamanıda sizlere ulaştırabilmemiz ve hizmette bir aksaklık yaşanmaması için lütfen adresinizin doğru olduğundan emin olup öyle siparişinizi onaylayınız. Teslimat yapılmasını istediğiniz adresin tam eksiksiz ve doğru yazmaya lütfen dikkat ediniz. Fatura bilgileri sipariş sırasında belirtilmelidir. Faturalama işlemi gerçekleştirildikten sonra değiştirilemez. Bundan dolayı fatura bilgilerinin eksiksiz, tam ve doğru olduğundan emin olduktan sonra siparişinizi onaylayınız. Siparişi alınan tüm gönderiler kullanıcının internet sitemizde belirttiği adreste kişinin bizzat kendisine yapılmaktadır. Herhangi bir aksi durumun yaşanması ve kişinin adreste olmaması durumunda kimlik bilgilerinin kontrol edilip alınması sureti ile eğer birinci dereceden yakını ise teslim edilir. Belirtilen adreste herhangi bir kimsenin bulunmaması veya siparişi veren kullanıcının birinci dereceden yakını olmaması durumundan ürün teslim edilmeyip geri gönderilecektir.

Siparişlerinizin teslimatı taşıyıcı olarak anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo  ve By Express Kargo firmaları tarafından yapılmaktadır.

Destek için www.modaca.com adresinden veya 0850 532 65 71 numaralı telefondan MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size tüm işleminiz ile ilgili her konuda yardımcı olmak için çalışmaktadır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR