İade ve değişim Şartları

 

www.modaca.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri aşağıdaki belirtilen koşullar çerçevesinde kolayca iade ve değişim yapabilirsiniz.

* Outlet Kategorisinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

* www.modaca.com sitesinde gösterilen bütün ürünler aksi belirtilmediği sürece www.modaca.com garantisindedir. Satın alınan ürün veya ürünlerin garanti kapsamında geçerli olabilmesi için ürünlerinizi mutlaka kargo teslimatı sırasında kontrol ediniz.

* www.modaca.com internet sitesinden satın aldığınız giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş olması şartıyla fatura tarihini takiben iade ve değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*İade ya da değişim için gönderilen ürünlerin yapılan incelemeden sonra tekrar satılabilir olma özelliğinin kaybedilmemiş olması durumunda iade veya değişim işlemi gerçekleştirilecektir.

*Satın aldığınız iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü faturası ile 'iade-değişim' kısmını doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargoların herhangi bir şubesinden olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştığında sizlere 0850 532 6571 numaralı çağrı merkezi (iade ve değişim) hattı üzerinden dönüş sağlanarak talebiniz işleme alınacaktır. Değişim talep ettiğiniz ürünün kargo bedeli size ait olacaktır.

* İade  süresinin aşılması, satın alınan ürünlerin teslim edildiği şekilde olması (yıkanmış, giyilmiş, zarar görmüş, ürün etiketi ya da bilgi kartı çıkarılmış) durumunda iade  talebi tarafımızca reddedilmekte ve ürün tekrar alıcıya ödemeli gönderilmektedir.

*Değişim talebiniz için de iade bölümü kısmına, ürün ile ilgili değişim talebinizin içeriği ile ilgili neden iade ettiğinize dair açıklama ile birlikte göndermeniz iade departmanımıza kolaylık sağlayarak. sizlere daha iyi hizmet vermemiz için ürün ile şikayetleriniz var ise eklemeniz bizleri mutlu edecektir

* iade ve değişim için istediğiniz ürün ve ürünler iade ve değişim şartlarına uygunluk taşıdığı takdirde iade veya değişim protokolü tarafımızca başlatılacaktır.

* İade edilen ürünlerin geri ödemesi iade şartlarının uygunluğu onaylandıktan sonra 7 iş günü ( Cumartesi, Pazar ve diğer resmi tatil günleri ) içerisinde ilgili bankaya gönderilmesi gerekmektedir. İade edilen ürün ve hizmetin tutarı kredi kartına 1 ila 3 iş günü arasında yansıtılmaktadır. Bankalar uygulamaları gereği ise taksitli yapılan alışverişlerin iadesini yine aynı şekilde taksitli olarak gerçekleştirmektedir.

*Ürün iadesi ve değiştirme şartları gerekli kanun kapsamında “ 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Ki Kanun Yasası” esas alınarak tamalanmaktadır.

İade Adresi:

MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 3. Sokak Giyimkent  No:80-82A ESENLER/İSTANBUL Destek için www.modaca.com adresinden veya 0850 532 65 71 numaralı telefondan MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size aynı zaman dilimi içerisinde işleminiz ile ilgili her konuda yardımcı olacaklardır.