İade Şartları

 

www.modaca.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri aşağıdaki belirtilen koşullar çerçevesinde kolayca iade yapabilirsiniz.

 

* Outlet Kategorisinde iade yapılmamaktadır.

 

* www.modaca.com sitesinde gösterilen bütün ürünler aksi belirtilmediği sürece www.modaca.com garantisindedir. Satın alınan ürün veya ürünlerin garanti kapsamında geçerli olabilmesi için ürünlerinizi mutlaka kargo teslimatı sırasında kontrol ediniz.

 

* www.modaca.com internet sitesinden satın aldığınız giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş olması şartıyla fatura tarihini takiben iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

*İade için gönderilen ürünlerin yapılan incelemeden sonra tekrar satılabilir olma özelliğinin kaybedilmemiş olması durumunda iade işlemi gerçekleştirilecektir.

 

*Satın aldığınız iade yapmak istediğiniz ürünü faturası ile 'iade' kısmını doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargoların herhangi bir şubesinden olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştığında sizlere 0850 532 6571 numaralı çağrı merkezi (iade) hattı üzerinden dönüş sağlanarak talebiniz işleme alınacaktır.

 
* İade  süresinin aşılması, satın alınan ürünlerin teslim edildiği şekilde olması (yıkanmış, giyilmiş, zarar görmüş, ürün etiketi ya da bilgi kartı çıkarılmış) durumunda iade  talebi tarafımızca reddedilmekte ve ürün tekrar alıcıya ödemeli gönderilmektedir.

 

* iade için istediğiniz ürün ve ürünler iade  şartlarına uygunluk taşıdığı takdirde iade protokolü tarafımızca başlatılacaktır.

 

* İade edilen ürünlerin geri ödemesi iade şartlarının uygunluğu onaylandıktan sonra 7 iş günü ( Cumartesi, Pazar ve diğer resmi tatil günleri ) içerisinde ilgili bankaya gönderilmesi gerekmektedir. İade edilen ürün ve hizmetin tutarı kredi kartına 1 ila 3 iş günü arasında yansıtılmaktadır. Bankalar uygulamaları gereği ise taksitli yapılan alışverişlerin iadesini yine aynı şekilde taksitli olarak gerçekleştirmektedir.

 

*Ürün iade şartları gerekli kanun kapsamında “ 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Ki Kanun Yasası” esas alınarak tamalanmaktadır.

 

İade Adresi:

MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 3. Sokak Giyimkent  No:80-82A ESENLER/İSTANBUL Destek için www.modaca.com adresinden veya 0850 532 65 71 numaralı telefondan MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size aynı zaman dilimi içerisinde işleminiz ile ilgili her konuda yardımcı olacaklardır.