Gizlilik ve Güvenlik

 

Sizin güvenliğiniz bizim güvenliğimizdir. Kişisel bilgileriniz asla 3. şahıs ve kişiler ile paylaşılmamaktadır.

***Kullanıcılarımızdan siparişlerinin sevk ve koordinasyonunda herhangi bir problem ile karşılaşılmaması, talep edilen ürünün ve hizmetin tahsilatı ve fatura düzenlenebilmesi için; TC kimlik bilgileri, adres, telefon, mail adresi, Kredi kartı bilgileri gibi ödeme ve iletişim bilgileri talep edilmektedir.

***Müşterilerimizden alınan kişisel bilgiler, ürün tahsilatı ve teslimatı için kullanılmaktadır. Ayrıca şirketimiz müşterilerimizin bilgilerini güvenli bir şekilde SSL sunucusunda korumaktadır.

***Müşterilerimizden alınan kişisel bilgiler sadece ürün tahsilatı ve ürün teslimatı için kullanılacağı için müşterilerimizden alınan kişisel bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

***Müşterilerimizden elde edilen bütün kişisel bilgilerin ne zaman ve nasıl değişilip ya da iptal edileceği kullanıcı bilgilerinin sistemden silinmesi ve kapsam dışı bırakılması yine müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

***Üyelik sistemindeki amaç; sadece kullanıcı siparişlerinin sistemimizde görüntülenebilmesi içindir. İnternet sitemizden sadece hizmet ve ürün başvurusu, bilgi değişikliği ve girişi yapılmaktadır.

***İnternet sitemizde kaydedilen bilgilerin güvenliğinin sağlanması için şirketimiz tarafından internet altyapısının gerekli güvenlik önlemleri alınarak en üst düzeyde tutulmuştur.

***Müşterilerimizin Web sitemizden talep edeceği ürün ve hizmet için girmiş olduğu kişisel bilgiler sistemimizde bulunan diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin ürün ve hizmet doğrultusunda girmiş olduğu kişisel bilgilere görüntüleme ve ulaşımwww.modaca.com çalışanları dahi sınırlandırılmıştır. Bu bilgiler müşteri onayı olmadan ya da yasal bir zorunluluk olmadığı sürece üçüncü bir şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacaktır. Şirketimizin bağlı olduğu düzenleyici kurum, yasama ve yürütme organlarının almış olduğu kararlar doğrultusunda müşteri bilgilerinin talep edilmesi durumunda www.modaca.com istenilen bu bilgileri sadece yetkili kuruluşlar ile paylaşacaktır.

***Şirketimiz başka Web siteler ile link paylaşımı yapmaktadır. Gizlilik Politikamızda açıkladığımız ve taahhüt ettiğimiz koşullar sadece kendi internet sitemiz için geçerli olup linkimizin bulunduğu diğer Web sitelerini kapsamamaktadır. İnternet sitemizden paylaşılan link ile ziyaret edilecek Web siteleri için yine ziyaret edilen Web sitesinin açıkladığı ve taahhüt ettiği şartlar geçerlidir. İnternet sitemizden geçilen diğer Web sitelerinin reklam, reklam ve tanıtım için projelendirilen, Web siteleri ile gazetelerde başlık ve alt bölümlerde yer tutabilecek ölçülerde ya da afiş olarak, tasarlanmış kurumsal iletişim öğesi (Banner) , gizlilik ilkeleri, etik kurallar, bilgi kullanımı, servis ve hizmet kalitesi ve bu sitelerden karşılaşılabilecek herhangi bir maddi veya manevi zarardanwww.modaca.com sorumlu değildir.

www.modaca.com destekleyici hizmet, sunum, reklam amacı ile farklı kurum ve kuruluşlar ile çalışmaya başlaması durumunda, çalışılan bu firmalarınwww.modaca.com gizlilik ve güvenlik şartlarına uygun çalışmasını sağlayacaktır.

***İnternet sitemizde görüntülenen bilgi ve görseller bu bilgi ve materyallerin düzenlenmesi hususundaki telif hakkıwww.modaca.com a aittir.

*** Müşterilerimiz bilgi almak istedikleri konularda hiç tereddüt etmeden bize ulaşabilirler.