Değişim Şartları

www.modaca.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri aşağıdaki belirtilen koşullar çerçevesinde kolayca Değişim yapabilirsiniz.

* Outlet Ve İndirim Kategorisinde İade/Değişim yapılmamaktadır.

* www.modaca.com sitesinde gösterilen bütün ürünler aksi belirtilmediği sürece www.modaca.com garantisindedir. Satın alınan ürün veya ürünlerin garanti kapsamında geçerli olabilmesi için ürünlerinizi mutlaka kargo teslimatı sırasında kontrol ediniz.

* www.modaca.com internet sitesinden satın aldığınız giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş olması şartıyla Teslim alıdğınız gün dahil 3 iş gününde Değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*Değişim için gönderilen ürünlerin yapılan incelemeden sonra tekrar satılabilir olma özelliğinin kaybedilmemiş olması durumunda Değişim işlemi gerçekleştirilecektir.

*Satın aldığınız iade yapmak istediğiniz ürünü faturası ile 'Değişim' kısmını doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz  Kargo  Mng KARGO dur Mng KARGO nun herhangi bir şubesinden 465116001 anlaşmalı kodumuz ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştığında sizlere 0850 532 6571 numaralı çağrı merkezi (KARGO/ DEĞİŞİM) hattı üzerinden dönüş sağlanarak talebiniz işleme alınacaktır.

 
* Değişim süresinin aşılması, satın alınan ürünlerin teslim edildiği şekilde olması (yıkanmış, giyilmiş, zarar görmüş, ürün etiketi ya da bilgi kartı çıkarılmış) durumunda Değişim talebi tarafımızca reddedilmekte ve ürün tekrar alıcıya ödemeli gönderilmektedir.

* Değişim için istediğiniz ürün ve ürünler Değişim şartlarına uygunluk taşıdığı takdirde Değişim protokolü tarafımızca başlatılacaktır.

* Değişim için gönderilen ürünlerin uygunluğu onaylandıktan sonra geliş gidiş kargo bedeli 20 ₺ Ürün bedelinden kesilerek müşteriye hediye çeki tanımlanır.

*Ürün Değişim şartları gerekli kanun kapsamında “ 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Ki Kanun Yasası” esas alınarak tamalanmaktadır.

Değişim Adresi:

MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 15. Sokak Giyimkent  No:71 ESENLER/İSTANBUL Destek için www.modaca.com adresinden veya 0850 532 65 71 numaralı telefondan MODACA MAĞAZACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Müşteri Hizmetlerine

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR