Jean Pantolon

jena,kot pantolon,mom
Denim kumaşın rahatlığı modanın zirvesiyle buluştu. Jean’den tasarlanmış pantolonlar, gömlekler ve hatta elbiseler bu kumaşın her modele yakıştığını kanıtlıyor.

Eskiden gündelik, spor giyimle özdeşleşen jean pantolonlar son birkaç sezondur modanın zirvesine oynuyor. Üstelik yalnızca pantolonlar da değil, denim etekler, elbiseler, gömlekler ve daha birçok jean kıyafet özellikle bu ilkbahar yaz sezonunda gardrobunuzda mutlaka yer açmanız gereken parçalar arasında.

Öne çıkan jean trendleri arasında cepli, bol pantolonlar, ‘denim on denim’ diye adlandırılan baştan aşağı denim kombinleri ve işlenmemiş kot kumaşından tasarlanmış parçaları görüyoruz.

Moda dünyasının denime kattığı birbirinden farklı tarzlardaki havalı giysilere göz atarak siz de ilkbahar yaz sezonuna hazırlanın.

Pantolonlar Bollaşıyor

Bol kesim pantolonlar skinny jean’lerin pabucunu dama atıyor. Bol kesimlerde özellikle çok yüksek belli ya da kısa paçalı jean’ler çok revaçta. Bu jean modelleri genelde kargo pantolonlarından alışık olduğumuz gibi bol bol ceplerle ya da Alexander Wang’in tasarımı gibi farklı bel tasarımlarıyla süsleniyor. Bol pantolonların yanı sıra İspanyol paçalı modeller de sezonun gözdelerinden.

Etiketler: Kadın giyim, kot pantolon, jean, skinny, mom
Mart 20, 2020
Listeye dön
Kategoriler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR